Taylor Swift черпає натхнення в своїй любові

05.18.2019     /     Автор новини: Oksana

Taylor Swift черпає натхнення в своїй любові
© Instagram / Taylor Swift
Taylor Swift в своїх піснях в основному співає про кохання і романтики. Taylor Swift зустрічається з британським актором Джо Алвін з 2016 року., Пара дуже щаслива вместе.І вони не виставляють свої відносини на загальний огляд.

Чиясь особисте життя за визначенням є особистою, - заявила Taylor Swift. Ніхто не зобов'язаний ділитися своїм особистим життям.

Всі друзі Taylor Swift говорять про пропозицію і про те, як вона насправді хоче вийти заміж за Джо, - сказало джерело. Він хлопець її мрії.

Колишня співачка кантрі Taylor Swift сказала шанувальникам, що пісня Новий рік була натхненна новорічної вечіркою, яку вона і Алвін влаштували в Лондоні.

Всі говорять і думають про те, кого ти цілуєш опівночі ... але я думаю, що є дещо ще більш романтичне в тому, хто буде мати з тобою справу в Новий рік. Хто готовий дати вам Advil і прибирати будинок? Я думаю, що це говорить про сталість -, каже Taylor Swift.

Taylor Swift вірить в любов з першого погляду. Вона також розуміє важливість знайомства з людиною на більш глибокому рівні.

Taylor Swift відома відкритістю для шанувальників, особливо під час приватних прослуховувань. Під час секретної сесії в жовтні 2017 року Taylor Swift розповіла фанатам, про пісню «Чудова». «По суті, Тейлор змусила нас всіх пообіцяти, що, якщо хтось зробить будь-які звинувачення в тому, про кого ця пісня, ми скажемо їм, що це на 100 відсотків про її хлопця-ангелке», - сказав один з шанувальників . Не секрет, вона хотіла, щоб ми розповідали людям.

Share It FIRST: