Taylor Swift дала найбільшу підказку про свій новий альбом

05.25.2019     /     Автор новини: Oksana

Taylor Swift дала найбільшу підказку про свій новий альбом
© Instagram / Taylor Swift
Taylor Swift протягом усього періоду прямо ніколи не говорила ні про час виходу її пісень або альбомів, ні того, як вони будуть називатися. Вона тримала своїх фанатів в напрузі. Taylor Swift давала постійні натяки і підказки, підігріваючи інтерес своїх шанувальників.

І ось Taylor Swift скинувши підказки про свою нову музику, просто поділилася найбільшим натяком на сьогоднішній день. В кінці квітня T.Swift відкрила нову музичну еру, випустивши "ME!" . Миттєвий хіт, який потрапив прямо в топ чартів iTunes, став першою піснею, випущеної з сьомого студійного альбому Swift.

Поряд з випуском пісні, Taylor Swift також випустила музичне відео. Незабаром після випуску відео Taylor Swift підтвердила, що назва її нового альбому розкрито в музичному відео, викликавши цим шалений інтерес фанатів.

«Отже ... назва нового альбому насправді розкривається десь на відео І так само, як і назва другого синглу, але я ще не бачила, щоб люди їх знаходили», - написала Taylor Swift

З тих пір назва альбомів фанати придумують від коханця до калейдоскопа і веселки.

«Я думаю, що ви бачите це один раз, і ви чуєте це двічі», - відкриває таємницю назви Taylor Swift.

Звідси можна припустити назва альбому - "Коханець", враховуючи, що "коханець" двічі з'являється в "Я!" текст пісні, і ви можете побачити слово в музичному відео.

Share It FIRST: