Taylor Swift відмовилася відповідати на питання про материнство

05.27.2019     /     Автор новини: Oksana

Taylor Swift відмовилася відповідати на питання про материнство
© Instagram / Taylor Swift
Taylor Swift в цьому році виповнюється 30 років і природно багато хто задається питанням, чи планує вона найближчим часом материнство. Але відповідати Taylor Swift на це питання відмовилася, назвавши його сексистським.

Я дійсно не думаю, що чоловікам ставлять це питання, коли їм виповнюється 30 років. Тому я не збираюся відповідати на це питання зараз, - сказала Taylor Swift.

Я чула, як інші говорять, що твої 30 років більше не відчувають стільки стресу і занепокоєння в життя, як мої 20, і я можу приєднатися до спостереження, що нам вже за 20, і ми хочемо отримати досвід, випробувати речі, потерпіти невдачу, робити помилки, - каже Taylor Swift.

І я виразно планую спробувати і потерпіти невдачу в свої 30 років. Але я очікую, що в наші 30 ми відчуваємо себе трохи краще, хто ми є. Чим ближче я підходжу до цього, тим більше я відчуваю, що це відбувається, - додала Taylor Swift.

На початку цього року Taylor Swift написала статтю під назвою «30 речей, які я вивчила до 30 років», в якій Taylor Swift поділилася своїми отриманими життєвими уроками.

На даний момент Taylor Swift готується випустити свій сьомий альбом.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП