Taylor Swift збирається заручитись

03.14.2019     /     Автор новини: Oksana

Taylor Swift збирається заручитись
© Instagram / Taylor Swift
Будучи досить стриманою протягом останніх кількох місяців, Тейлор Свіфт повільно вступає в центр уваги. Солістка Reputation брала участь в різних заходах, в тому числі в Британській академії кінематографічних нагород (BAFTA), і вона була набагато активнішою в своїх соціальних мережах, ніж в минулому.

Багато фанатів вважають, що «Wildest Dreams» готовий випустити нову музику. Проте, інші шанувальники вважають, що Свіфт і Джо Олвін скоро збираються побратися.

Джо Алвін готується зробити пропозицію Тейлор Свіфт найближчим часом?

На відміну від минулих відносин співачки, вона і Алвін були надзвичайно приватними і захищали свої відносини. Хоча Свіфт була присутня на BAFTA, щоб підтримати її британця, вона не йшла з ним по червоній доріжці.

Оскільки вони дозволили своїй історії кохання розквітнути публічно, схоже, співачка і актор можуть бути готові вивести речі на новий рівень. Джерело, близьке до пари, розповів, що Алвін виразно хоче одружитися на Свіфт, і всі друзі пари просто рахують дні, поки вони не побралися.
Інсайдер пояснив: «Джо хоче одружитися з нею, і вона хоче вийти за нього заміж. Він просто чекає, щоб знайти ідеальний час, щоб зробити пропозицію. Він хоче бути незабутнім і незвичайним».

Share It FIRST: