Tiger Woods оповідає про майбутній чемпіонат

07.10.2019     /     Автор новини: Oksana

Tiger Woods оповідає про майбутній чемпіонат
© Instagram / Tiger Woods
British Open 2019, також відомий як Відкритий Чемпіонат, буде проходити в Royal Portrush в Північній Ірландії на наступному тижні, і 156 гравців в складеному поле боротимуться за шанс підняти Глечик Кларет. У цьому році на поле Відкритого чемпіонату 2019 року багато законних претендентів, причому 29 з них отримають 60-1 шансів або краще, включаючи останніх головних чемпіонів, таких як Серхіо Гарсія, Джастін Томас і Гарі Вудленд. Проте, чотирикратні головні чемпіони Брукс Коепка і Рорі Макілрой встановлені в якості со-фаворитів з рахунком 8-1 в останніх коефіцієнтах Відкритого чемпіонату 2019 року.

Одна з компаній змоделювала прогнози ігр та деякі з них були дивовижними. Один величезний шок, викликав прогноз, що Tiger Woods, триразовий чемпіон і один з кращих фаворитів Вегаса, спотикається і навіть не пробивається в топ десятку в Royal Portrush.

Tiger Woods виграв свій 15-й головний чемпіонат на початку цього року на Masters. Це був його перший великий титул після Відкритого чемпіонату США 2008 року.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП