Том Круз розчарований відносинами Кеті Холмс і Джеймі Фокс

04.21.2019     /     Автор новини: Oksana

Том Круз розчарований відносинами Кеті Холмс і Джеймі Фокс
© Instagram / Том Круз
Том Круз і Кеті Холмс розлучилися більше восьми років тому. Але схоже, що Круз ще відчуває деякі почуття до своєї
 колишній дружині, оскільки він висловив глибоке розчарування від її відносин з Джеймі Фокс.

За словами джерела Том Круз був не тільки розчарований тим, що Кеті Холмс і Джеймі Фокс були разом, а й був здивований, що їх стосунки тривали так довго.

Інсайдер розповів: «Том вражений відносинами Джеймі і Кеті і здивований, що вони до цих пір разом і щасливі. Том не любить навіть думати про те, що його колишня дружина і колишня колега по фільму відчувають щирі почуття одне до одного. Оскільки Том довіряв Джеймі і любив Кеті протягом багатьох років, він відчуває себе зрадженим обома, поки вони підтримують свій роман. Том завжди добре ладнав з Джеймі, тому, хоча він і бажає йому добра, він відчуває відтінок нелояльності ».

Джерела стверджують, що актор досить серйозно сприймав ситуацію.

Можливою причиною його почуттів могла стати Сурі, його дочка з Кеті Холмс.

Останній день народження дівчинки пройшов не так, як хотів Круз. Це призвело до більшого розриву відносин між ним і його колишньою дружиною.

Проте, Круз і раніше відчуває сильні почуття до своєї дочки і любить її так само сильно, як і раніше, не дивлячись на те, що вона відокремлена від нього і в даний час не дуже активно бере участь в її житті.

Інсайдер продовжив: «Том планує відправити Сурі подарунок і зателефонувати їй в день її народження. Якими б складними не були стосунки для нього і його дочки, він все ще любить її, весь час думає про неї і усвідомлює, що вона стає підлітком і молодою жінкою. Том ніколи не збирався відмовлятися від своєї дочки, коли вирішив створити сім'ю з Кеті, і сподівається одного разу відновити відносини. Але в той же час він знає, що найменше, що він може зробити, це зателефонувати в її день народження ».

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП