Том Круз і Ніколь Кідман практично не спілкуються після розлучення

04.24.2019     /     Автор новини: Oksana

Том Круз і Ніколь Кідман практично не спілкуються після розлучення
© Instagram / Tom Cruise
Ніколь Кідман недавно поділилася інформацією про своїх дорослих дітей. І в той же час вона абсолютно нічого не говорить про їх батька, Томе Крузе. Два актора практично більше не спілкуються.

 «У Тома майже не було контактів з Ніколь протягом 18 років, з тих пір як вони розлучилися», говорить джерело. «Він дійсно не дуже по ній нудьгує».

Після розлучення кожен продовжив життя своїм шляхом. Том встиг одружитися і розлучитися з Кеті Холмс, а Ніколь вийшла заміж Кітом Урбан.

«Том щасливий, що Ніколь з Кітом, але не хоче підтримувати з нею ніяких стосунків, незважаючи на те, що ділиться з ним дітьми», - говорить інсайдер. «Том вдячний Ніколь за двох дітей, - з якими він дуже близький - але крім цього, у нього немає ніяких зв'язків або причин дружити з Ніколь.Том знайшов своє щастя без Ніколь».

Ніколь завжди була досить приховано по відношенню до дітей. Але недавно вона розповіла про Ізабеллі. «Белла живе недалеко від Лондона, - сказала вона в інтерв'ю, - Знаєте, вона дійсно відчуває себе по-англійськи». Вона також розповіла, що її син живе в Маямі і працює в музичній індустрії.

Share It FIRST:

Top 10 (2018):