Tom Cruise не любить розповідати про дітей

05.14.2019     /     Автор новини: Sofia

Tom Cruise не любить розповідати про дітей
© Instagram / Том Круз
Зірка кіноекрану Tom Cruise один з найвідоміших акторів у світі. Але деталі і подробиці його сім'ї і чим вони займаються залишаються в основному особистими.

У віці 56 років Tom Cruise є батьком трьох дітей: Ізабелла Джейн, яка народилася в 1992 році і була усиновлена Tom Cruise і його тодішньої дружиною Ніколь Кідман під час їх шлюбу. Коннор Ентоні, який народився в 1995 році і був усиновлений Tom Cruise і Ніколь через два роки після Ізабелли. І Сурі Круз, яка народилася у Tom Cruise і колишньої дружини Кеті Холмс в 2006 році.

Хоча Tom Cruise - одна з найбільших кінозірок на планеті, він вважає за краще тримати більшу частину свого сімейного життя в таємниці. Про його трьох дітей відомо лише кілька фактів. У тому числі факти про те, як вони виросли, і їхні нинішні відносини з ним, а також з його колишніми учнями Ніколь Кідман і Кеті Холмс.

Ізабелла щасливо заміжня і живе в Лондоні. Коннор живе в Кліруотер, штат Флорида, недалеко від свого знаменитого батька, у якого є пентхаус в цьому районі. А Сурі, яка зараз тільки починає свою юнацьку життя, живе зі своєю матір'ю Кеті в Нью-Йорку.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП