Tom Cruise все що відомо про його життя

05.21.2019     /     Автор новини: Oksana

Tom Cruise все що відомо про його життя
© Instagram / Том Круз
Голлівудський актор Tom Cruise народився 3 липня 1962 Сіракузах, штат Нью - Йорк. Будь-який фільм з його участю стає хітом. І зриває касові збори.

Справжнє ім'я Томас Круз Мапотер IV. Він був названий на честь свого батька. Коли Круз навчався в 6 класі, він жив в Оттаві, Канада, його мати розлучилася з батьком і повернулася в Штати. Пізніше вона вступила в повторний шлюб, коли Крузу було 16. Томас Круз Мейпотер III помер, коли Тому Крузу було 22 роки.

Tom Cruise знявся в 18 фільмах, які заробили від 100 мільйонів доларів.

Що стосується особистого життя Tom Cruise був одружений тричі. Його перший шлюб був з Мімі Роджерс з 1987 по 1990 рік.

Другою дружиною стала Ніколь Кідман.Tom Cruise і Ніколь Кідман одружилися в 1990 році після зустрічі на зйомках Дня Грома. Вони залишалися в шлюбі до 90-х років, але в кінці кінців розлучилися в 2001 році.

Після того, як Том і Ніколь розлучилися, він почав зустрічатися зі своєю партнеркою по Пенелопою Крус, перш ніж розлучитися з нею в 2004 році, і незабаром після цього він почав зустрічатися зі своєю майбутньою третьою дружиною, Кеті Холмс.

І цей шлюб протримався 6 років. Їхні стосунки часто висвітлювалися на обкладинках таблоїдів, іноді через причетність Круза до Церкви Саєнтології.

Tom Cruise так само відомий тим, що є саєнтологом. Двоє його прийомних дітей від шлюбу з Ніколь Кідман пішли по стопах батька і також є саентологами.

Tom Cruise така важлива частина Церкви, що Міцкевич, лідер церкви, винайшов нагороду, яку він дав, під назвою «Медаль за доблесть свободи».

Share It FIRST: