Tom Cruise не отримав роль Джека Річер через низького зросту

05.28.2019     /     Автор новини: Oksana

Tom Cruise не отримав роль Джека Річер через низького зросту
© Instagram / Том Круз
Завдяки Tom Cruise, у Джека Річер вже було два виходи в кіно, але тепер в новому серіалі буде грати новий актор, так як Tom Cruise низького зросту.

Персонаж Джека - колишній офіцер військової поліції армії США в книгах його зображують величезним.

Руки Джека в книзі описані як індички на День подяки, з ростом висотою 6'5 ", в той час як зростання Tom Cruise близько 5'7".

Творець Джека Річер Лі Чайлд сказав: «Tom Cruise, незважаючи на його талант, не володів такою фізична. І я хочу, щоб всі ті читачі, які були засмучені через Tom Cruise, допомогли мені - взяли участь у виборі відповідного актора для серіалу ».

«Ми перезавантажуємося і починаємо все спочатку, і ми спробуємо знайти ідеального хлопця».

Перезавантаження серіалу була підтверджена ще в серпні минулого року, коли Чайлд сказав: У мене є десятки тисяч листів, в яких йдеться про те, що їм не подобався Tom Cruise, тому що він занадто малий, в основному. Частина апеляції Річер полягає в тому, що він дуже лякає.

Навіть якщо він нічого не робить, якщо він входить в кімнату, люди трохи турбуються. Відчувалося, що, незважаючи на всі його достоїнства, Tom Cruise не уявляв цього. Тому читачі були в люті з самого початку - продовжив Лі Чайлд.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП