Tom Cruise збагатився на нездійсненним місії

06.1.2019     /     Автор новини: Oksana

Tom Cruise збагатився на нездійсненним місії
© Instagram / Том Круз
Tom Cruise однозначно особа Місії: нездійсненна. До цього дня люди пам'ятають його як Ітан Хант. Tom Cruise зробив стан для шести фільмів в серіале.Его робота і сьогодні свідчить про його зоряної силі.

Коли глядачі стікаються в Месники: Ендшпіль, вони йдуть, тому що це частина всесвіту Marvel, а не через те, хто в ній знімається. Пройшли ті часи, коли гучні імена означали великі каси. Tom Cruise і МІ Франшиза є одним з небагатьох винятків з цього правила в 2019 році.

На відміну від серіалу «Джек Райан», «Бетмен» або «Людина-павук», в яких головну роль зіграли кілька акторів, Етан Хант не може бути замінений. Етан Хант не може бути зіграний ніким, крім Tom Cruise.

У Mission: Impossible фільми склали майже $ 3 млрд з 1996 року особа франшизи, Том Круз зробив дуже, дуже, дуже добре для головної ролі в шести з фільмів. І він повинен, він дав все, що у нього є, в фільмах - навіть піддаючи своє життя небезпеці, наполягаючи на тому, щоб виконувати свої власні трюки. Насправді, Tom Cruise зламав щиколотку під час зйомок Місії: Неможливий Fallout.

Як і багато великих зірки, круїз виплачується фіксована плата, а потім він отримує частину прибутку від касових зборів. Для першого фільму «Місія нездійсненна» в 1996 році Круз заробив 70 мільйонів доларів - що шалено, враховуючи, що весь бюджет фільму становив 80 мільйонів доларів. О, і ці 70 мільйонів доларів з урахуванням інфляції складуть більше 114 мільйонів доларів в сьогоднішніх доларах.

За повідомленнями, для другого та третього фільмів в 2000 і 2006 роках Круз заробив по 75 мільйонів доларів кожен - це передоплата і 30% від загальної касової угоди Круза. У 2011 році він заробив 70 мільйонів доларів. За Rogue Nation в 2015 році йому заплатили 25 мільйонів доларів авансом плюс його бек-енд угода, що було значним підвищенням з його первісної зарплати в 12 мільйонів доларів за Ghost Protocol.

За свою майже 40-річну кар'єру у Tom Cruise ніколи не було вихідних на 100 мільйонів доларів, проте його фільми заробили 9,1 мільярда доларів по всьому світу. Чотири з його п'яти кращих касових фільмів - фільми МІ.

Останній фільм з серії «Місія нездійсненна - Fallout» вийшов в кінотеатрах 27 липня 2018 року. Він заробив 61 мільйон доларів на своїх перших вихідних і 220 мільйонів доларів на весь випуск. Tom Cruise заплатили 28 мільйонів доларів авансом.

Всього в шести фільмах Tom Cruise заробив не менше 285 мільйонів доларів за головну роль у фільмі «Місія нездійсненна». З урахуванням інфляції ця цифра стає 389 мільйонів доларів. Це без урахування внутрішніх грошей для розстрочки франшизи на 2011, 2015 і 2018 роки.

Місія: Неможлива 7 і Місія: Неможлива 8 запланована до випуску в липні 2021 року і серпні 2022 року, і Tom Cruise буде 60 років, коли вони обидва будуть в кінотеатрах.

Share It FIRST: