Чи є заміна Том Круз і Бред Піта у сенсаційному фільмі

03.13.2019     /     Автор новини: Dima

Чи є заміна Том Круз і Бред Піта у сенсаційному фільмі
© Instagram / Том Круз
Тепер, книги Енн Райс мають нове життя, вдихнувши в них у вигляді телесеріалу - так битва йде на те, хто може замінити їх. У той час як у них є пекельна робота на своїх руках, замінивши два талановиті таланти, вони багаті можливостями. Тож давайте подивимося, на кого, на нашу думку, можуть бути наші нові провідні люди

Бен Барнс. Старший за інші потенційні варіанти, 38-річний Бен освоїв таку містичну здатність шукати кінці 30-х і молодих 20-х років одночасно. Що було б дуже зручно, якщо б він грав у вампіра? Актор зіграв героя в принц Каспіан, перекручений Доріан Грей в періодичної адаптації, і зовсім недавно з'явився в Punisher. З цією серією загорнуті, це може бути його наступна велика серія, легко.

Роберт Шихан. З схильністю до неприємностей і вразливою стороною, яка розтоплює найхолодніші серця у всій своїй роботі, Роберт Шихан - майстер змусити вас грати разом з речами, які ви знаєте, є поганими. Нещодавно зйомки в очах громадськості завдяки академії The Umbrella, він довів, що він є людиною, на яку серйозно звертають увагу. Здатний прослизнути між жутким, сумним і смішним - фортеця Шихана - так що серія вампірівських хронік просто вмирає, щоб мати його на борту?

Тімоті Чалмет. Тімоті Чалмет відомий в основному за його роботу в кіно - і є одним з найбільш популярних молодих акторів в будь-якому фільмі Оскар-баїті відбувається. Після відтворення любовного підлітка в Call Me By Your Name, солодкого бандита в LadyBird і бореться з наркоманом в Beautiful Boy, останнім часом він не завоював жодної рольової ролі. Що так багато A-List знаменитостей робить стрибок від фільмів на телебачення, чи Chalamet збирається стрибати корабель теж?

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП