Том Круз і Емілі Блант будуть знову зніматися в продовженні популярного фільму

03.17.2019     /     Автор новини: Sofia

Том Круз і Емілі Блант будуть знову зніматися в продовженні популярного фільму
© Instagram / Том Круз
Warner Bros розробляє продовження популярного хіта «Edge Of Tomorrow» 2014 року. Метью Робінсон зробив дубль і був запрошений написати продовження. Намір полягає в тому, щоб повернути режисера Дуга Лиману і зірок Тома Круза і Емілі Блант, які грали воїнів, які б'ються зі злісними інопланетними загарбниками в Європі.

Персонаж Круза, офіцер по зв'язках з громадськістю без підготовки, виявляється на фронті і виявляється в пастці тимчасового циклу, який воскрешає його кожен раз, коли його вбивають прибульці. Його виховує жорсткий солдатів спецназу, який навчає його необхідним бойовим навикам і вчиться на своїх попередніх частих смертях, поки він не зможе почати перемагати. Цей фільм заснований на японському графічному романі Хіроші Сакуразука «Все, що тобі потрібно, убий». Оригінал зібрав понад $ 370 млн по всьому світу для Warner Bros і її партнера по співфінансування Village Roadshow Pictures.

Фільм буде продюсувати Ервін Стофф, Том Лассаллі і Масі Ока, з продюсером Хисаши Сасакі. Зірки не укладатимуть угоди, поки не побачать сценарій, який їх влаштує.

Share It FIRST: