Том Круз більше не хоче закохуватися

04.14.2019     /     Автор новини: Sofia

Том Круз більше не хоче закохуватися
© Instagram / Том Круз
Кеті Холмс знаходиться в передбачуваних відносинах з Джеймі Фокс. Ці двоє були сфотографовані разом кілька разів, але ми не бачимо Тома Круза зі своєю дівчиною.

З моменту розлучення Тома Круза з Кеті Холмс, сама знаменита голлівудська зірка зосередилася виключно на своїй роботі. Том Круз дав нам кілька серйозних бойовиків, і в найближчі роки він буде слідувати тій же тенденції. Проте, шанувальникам цікаво, з ким він в даний час зустрічається, і якщо він ні з ким не зустрічається, то в чому причина?

Були часи, коли Том Круз вважався найгарячішим актором Голлівуду. За ці роки він був пов'язаний з декількома актрисами, такими як Ніколь Кідман і Кеті Холмс. Після розлучення з Холмс Том Круз проводить тільки випадкові знайомства, і він ні з ким серйозно не пов'язаний.

Після розлучення з Кеті Холмс Том Круз, як повідомляється, не наважується знову закохатися. Кінозірка навіть відчуває, що з ним все буде в порядку, якщо він залишиться один на все життя.

Шанувальники Тома Круза знають, що у кінозірки Sky три невдалі шлюби, і є ймовірність, що він ніколи більше не одружиться.

Share It FIRST: