Wanna One знову будуть групою або цей факт залишається під питанням

07.10.2019     /     Автор новини: Oksana

Wanna One знову будуть групою або цей факт залишається під питанням
© Instagram / Wanna One
У січні успішна група K-Pop Wanna One виконала свій останній концерт разом як група. Хоча вони були разом всього лише близько двох років, цього було достатньо, щоб справити враження на життя стількох фанатів. Учасники групи Wanna One мирно розійшлися і залишилися друзями.

Минуло вже кілька місяців з тих пір, як Wanna One розпалася і, природно, фанати напевно задаються питанням, що зараз роблять учасники Wanna One?

Кан Даніель готувався зробити свій сольний дебют. Причина, по якій він ще не випустив сольну музику, полягає в тому, що він брав участь у судовому позові зі своїм колишнім лейблом Entertainment, що завадило йому випустити будь-яку нову музику. На щастя, він подав на них до суду і виграв, і 9 червня Деніел сказав фанатам в Instagram, що дуже скоро випустить сольну музику, на цей раз в новому агентстві талантів, яке він створив, Entertainment.

Після розпаду Wanna One Пак Чжи Хун відправився в сольний тур по Азії. Він дебютував з сольним альбомом O'Clock і синглом LOVE 26 березня.

Lee Dae-hwi підтримує енергійність групи хлопчиків. Він дебютував в групі AB6IX 22 травня під лейблом Brand New Music. Вони випустили свій альбом EP B: COMPLETE, який включає їх сингл Breathe.

Сон Ву випустив свою першу сольну пісню Знак серця і музичне відео 11 червня в рамках проекту Pepsi K-Pop Collab 2019 року. Він буде дебютувати в драмі О вісімнадцятій 22 липня.

У березні Пак Ву Джин співпрацював з репером A Boogie Wit Da Hoodie в Look Back At It, в якому використані як корейські, так і англійські тексти.

У січні Лай Куан-лін почав свій акторський дебют в Китаї в драмі Маленька річ, яка називається першим коханням. Потім в березні він і PENTAGON'S Wooseok дебютували як дует Wooseok x Kuanlin, щоб випустити EP 9801 в супроводі синглу Я зірка.

Юн Чжі-сун випустив свій дебютний EP Aside в лютому, за яким послідував спеціальний альбом Dear Diary в квітні. Потім він почав свою обов'язкову військову службу 14 травня і випустив сингл Winter, Flower 20 травня як подарунок фанатам перед своїм перервою.

Після розпаду Wanna One Хван Мін-Хен повернувся в свою первісну групу NU'EST. У квітні він випустив свій сольний сингл Universe в якості попереднього релізу для шостого EP NU'EST, Happily Ever After.

Bae Jin-young дебютував в якості сольного виконавця 26 квітня з його синглом і музичним кліпом для Hard to Say Goodbye. За словами Свомпі, Джін- Янг випустить міні-альбом, коли він дебютує зі своєю новою групою CIX 23 липня.

У лютому Ха Сон-Вун випустив свій дебютний міні-альбом My Moment, а також музичне відео на його сингл Птах, яке отримало великий резонанс від його подруги з BTS, Jimin.

Таким чином, всі учасники групи Wanna One зайняті улюбленою справою, але це не означає, що шанувальники не чекають їх возз'єднання.

Share It FIRST: